9 сімей загиблих в зоні АТО закарпатських військових потребують поліпшення житлових умов

9 сімей загиблих в зоні АТО закарпатських військових потребують поліпшення житлових умов

«Ми, депутати Закарпатської обласної ради, глибоко стурбовані ситуацією яка склалась із забезпеченням житлом сімей загиблих закарпатських військовослужбовців, які брали участь в антитерористичних операціях на Сході країни.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 серпня 2014 року № 729-р було виділено 23,6 млн. гривень на закупівлю житла для забезпечення сімей загиблих військовослужбовців, осіб рядового і керівного складу, які брали безпосередню участь в антитерористичних операціях. Однак Закарпатській області кошти не виділено.

Станом на 30 вересня 2014 року загинуло 24 закарпатських військовослужбовців – учасників АТО. За результатами обстеження житлово-побутових умов, дев’ять сімей загиблих військовослужбовців, осіб рядового і керівного складу, нагально потребують поліпшення житлових умов. Звернення обласної державної адміністрації 15.09.2014 № 06-7/1807 до Кабінету Міністрів України про виділення коштів не було враховано.

Постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2014 року № 476, якою додатково було виділено 5,1 млн. гривень для забезпечення житлом військовослужбовців та їх сімей, коштів для Закарпатської області знову не передбачено.

Враховуючи вищенаведене, у зв’язку із численними зверненнями громадян та з метою зняття соціальної напруги, просимо виділити кошти на закупівлю житла для сімей загиблих закарпатських військовослужбовців – учасників антитерористичної операції» — йдеться у тексті звернення.


Источник: “http://zakarpattya.net.ua/News/129966-9-simei-zahyblykh-v-zoni-ATO-zakarpatskykh-viiskovykh-potrebuiut-polipshennia-zhytlovykh-umov-”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя