Головою Ради президентів футбольних клубів Закарпаття обрали заступника Ледиди

Головою Ради президентів футбольних клубів Закарпаття обрали заступника Ледиди

Присутніх привітав голова Федерації футболу Закарпаття Михайло Ланьо, який подякував за проведену роботу попередньому голові Ради президентів футбольних клубів Закарпаття, члена партії Єдиний Центр Антону Зелінському, термін дії якого на посаді президента закінчився. У ході засідання було запропоновано обрати головою Ради президентів футбольних клубів Закарпаття президента ФК "Севлюш" (Виноградів), першого заступника голови Закарпатської ОДА, депутата обласної ради від Партії регіонів Івана Бушка.

За обрання Івана Бушка всі президенти проголосували одноголосно. Заступником голови одноголосно було обрано президента ФК "Колос"(Вишково) п. К .Сойко.

Обраних керівників від імені всіх присутніх привітав голова Федерації футболу Закарпаття Михайло Ланьо. Під час засідання були обговорені інші питання пов’язані з організацією та проведенням змагань з футболу в 2011 році.


Источник: “http://zakarpattya.net.ua/News/81748-Holovoiu-Rady-prezydentiv-futbolnykh-klubiv-Zakarpattia-obraly-zastupnyka-Ledydy”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя