Освітні заклади Рівненщини взяли участь у Міжнародному інноваційному форумі

Фото proftekhosvita.org.ua

Більше двох десятків нагород отримали освітні заклади Рівненщини у рамках проведення Шостого Міжнародного форуму-презентації «Інноватика в сучасній освіті».

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Мета форуму – це презентація найкращих досягнень інноваційної діяльності освітніх закладів та наукових установ, створення нових інструментів міжнародного співробітництва в сфері інновацій, впровадження в педагогічну практику освітніх інновацій.

Цього року на форумі представили майже 560 навчальних закладів, наукових установ, методцентрів, регіональних і муніципальних органів управління освітою, видавництв, фондів, асоціацій, закордонних освітніх агенцій, підприємств, бізнес-структур з 22 регіонів України, Польщі, США, Австрії, Словаччини.

Рівненщину представили 12 освітніх установ. Серед інновацій, які було презентовано на форумі — дитяче козацьке об’єднання Радивилівщини, як основа військово-патріотичного виховання дітей; виховна система Здовбицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів, стрижнем якої є національна ідея; діяльність навчально-практичного центру у Клеванській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті І – ІІІ ступенів та ін.


Источник: “http://4vlada.com/rivne/39425”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя