Прокуратура судится с «Чистой водой» Бердянска, которую пил Виктор Янукович

Прокуратурою Запорізької області пред’явлено позов до господарського суду Запорізької області про розірвання договору між виконавчим комітетом Бердянської міської ради та ТОВ «Чиста Вода – Бердянськ».Цей договір, згідно з яким майно державного комунального підприємства «Бердянський Міськводоканал» загальною вартістю 135 млн грн. було надано в управління товариству, був укладений в грудні 2008 року.

Підставою для подання позову були результати перевірки, які показали, що ТОВ «Чиста Вода-Бердянськ» зобов’язання за договором не виконувало — споживачам вода подавалася неякісна, інвестування у технічне переоснащення та реконструкцію мереж водопостачання не проводились, росла заборгованість перед ВАТ «Запоріжжяобленерго» та КП «Облводоканал», повідомила прес-служба прокуратури Запорізької області

КСТАТИ…

Будучи еще кандидатом в Президенты Украины, во время своего визита в Бердянск осенью 2009 года Виктор Янукович подчеркнул, что, в случае своего избрания, решит проблему с тарифами на воду в Бердянске.

Аналогичное обращение к Виктору Януковичу, по словам первого заместителя мэра Бердянска Сергея Ткаченко, было также отправлено от городских властей Бердянска.

Фото: http://www.misto.zp.ua/a. Виктор Янукович во время рабочей поездки в Бердянск.


Источник: “https://operkor.wordpress.com/2010/09/15/прокуратура-судится-с-«чистой-водой»/#more-7884”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя