На Прикарпатті троє членів організованої групи, яка підробляла алкоголь, заплатять штраф

У Коломиї з червня по грудень 2017 року троє членів організованої групи виготовляли, зберігали, продавали та транспортували з метою збуту незаконно виготовлені алкогольні напої.


В ході обшуку правоохоронці виявили та вилучили близько 3,5 т спирту та спиртовмісних рідин, а також обладнання для їх виготовлення і тару для зберігання, передає прес-служба обласної прокуратури.
Прокуратура Івано-Франківської області підтримала публічне обвинувачення в суді щодо трьох членів організованої групи – жителів Косівського району Івано-Франківської області за ч. 3 ст. 28 ("Вчинення злочину групою осіб"), ч. 1 ст. 204 ("Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів"), ч. 2 ст. 204 Кримінального кодексу України. Санкція зазначеної статті передбачає покарання у вигляді штрафу від трьох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання для її виготовлення.
Вироком Коломийського міськрайонного суду зловмисників засуджено до покарання у вигляді штрафу в розмірі від 35 до 85 тис.₴


Джерело статті: “https://kurs.if.ua/news/na_prykarpatti_troie_chleniv_organizovanoi_grupy_yaka_pidroblyala_alkogol_zaplatyat_shtraf_67276.html” Об этом сообщает manipulyator.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя