Стан здоров’я Сенцова погіршився - адвокат

Стан здоров’я незаконно ув’язненого українського режисера Олега Сенцова, який вже 86 добу голодує у колонії міста Лабитнангі в Росії, погіршився. Про це повідомив Громадському адвокат Дмитро Дінзе після відвідин Сенцова.

За його словами, Сенцов перебуває у поганому стані. Зокрема, у нього сильно знизився гемоглобін, що призвело до анемії, а також дуже низький пульс, близько 40 ударів на хвилину. Об этом сообщает telegraf.org.ua со ссылкой на СМИ.


Адвокат зазначив, що у Сенцова погано з серцем, і його двічі намагалися вмовити виїхати у лікарню. Йому також стало зле через те, що в Лабитнангі стало дуже тепло, а в нього нині погана переносимість спеки.


Сенцов відчуває слабкість в усьому тілі.


За словами адвоката, Сенцов не планує припиняти голодування.


Також, додав адвокат, Сенцов проти переведення його у цивільну лікарню Лабитнангі, оскільки «завідувач реанімаційним відділенням агресивно до нього ставиться, і ймовірніше за все, може лише нашкодити йому».


Сенцов загалом проти переведення у лікарню деінде, «оскільки просто не витримає етапування і може померти», сказав захисник.


Як повідомлялося, Сенцов, незаконно засуджений в РФ до 20 років колонії, 14 травня 2018 року оголосив голодування, вимагаючи звільнення всіх українців-політв’язнів Кремля. 28 травня Сенцов погодився на підтримуючу терапію.


Укрінформ

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/stan_zdorovya_sentsova_pogirshyvsya__advokat_293122.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя