У волинському селі відзначили престольне свято


У Смолярах 10 вересня православна громада села відзначила своє престольне свято. Напередодні була відслужена вечірня і утреня з читанням акафісту прп. Іову Почаївському, а день свята розпочали з традиційного Водосвятного молебня на подвір’ї храму. Про це повідомляє Район.Стара Вижівка. Об этом сообщает 20khvylyn.in.ua со ссылкой на СМИ.

Святкове Богослужіння біля престолу Божого очолив благочинний Кримненської округи протоірей Сергій Никонюк, якому співслужили чисельне духовенство округи, вихідців з нашого села та запрошених священників.

Християнська радість була в кожного на душі і в серці, адже всі присутні поділились своїм часом, щоб поспішити цього дня до храму для спільної молитви, духовного спілкування та для прославлення великого угодника Божого. По-особливому звучали церковні піснеспіви, святковий настрій дарували цвіт і аромат осінніх квітів і кожна неповторна мить залишиться в пам’яті приємним теплим спогадом про храмове «торжество із торжеств».

По завершенні літургії ввідбувся хресний хід. З вітальним словом до смолярців звернувся благочинний протоірей Сергій Никонюк. Він акцентував увагу присутніх на тому, щоб кожен з нас мав сили вирватися з виру мирських потреб і знайти час для молитви. Розповів про великі подвиги прп. Іова Почаївського відзначивши важливі моменти земного життя святого, зробив екскурс у Слово Боже із закликом виконувати заповіді, берегти душі та примножувати в серцях любов.

Настоятель храму протоірей Леонід Бірук щиро подякував усім гостям за розділену радість свята, побажав міцного здоров’я, благополуччя, Божого благословення. Всі підходили до священників за благословінням і розходились по домівках із духовною радістю в серцях.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/у-волинському-селі-відзначили-престо/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя