Внаслідок аварії без газопостачання залишаються 1640 жителів Баранівки та 322 жителів Василівкиoriginal.jpg


За інформацією начальника Сумського відділення ПАТ «Сумигаз» Олега Радченка, того дня через самовільне втручання в систему газопостачання на газопроводі високого тиску сталась пожежа. Інформація про надзвичайну ситуацію надійшла до аварійно-диспетчерської служби ПАТ «Сумигаз» о 18:44. На місце виїхали три аварійні бригади, представники МНС та поліції. Того дня до опівночі вдалося погасити полум’я. Всі необхідні технічні роботи виконали вчасно, тиск понизили. Об этом сообщает moment-istini.in.ua со ссылкой на СМИ.Нині тривають роботи з усунення наслідків надзвичайної події. Без газопостачання залишаються 1640 жителів Баранівки та 322 жителів Василівки.


«Зараз працівниками ПАТ «Сумигаз» проводяться регламентні технічні роботи для того, щоб запустити газ до будинків, а саме проводять ремонт крану на газопроводі, – зазначив Олег Радченко. – Плануємо сьогодні вночі або завтра зранку почати почергово запускати газ до будинків, тож просимо жителів цих мікрорайонів у цей час перебувати вдома».


Нагадаємо, 21 вересня в районі Баранівки виникла аварійна ситуація на газорозподільній мережі високого тиску. Внаслідок пожежі без газопостачання залишилась частина Сум (жителі Баранівки та Василівки), також було припинено постачання блакитного палива до сіл Токарі, Вільшанка, Хомине, В. Чернеччина, Битиця, Пушкарівка, Липняк Сумського району.


Того ж дня до поліції надійшло повідомлення, що в будинку, неподалік від місця події, знайдено обгорілий труп чоловіка. Ним виявився 73-річний пенсіонер, який у минулому працював газозварником. У поліції вважають, що саме він здійснив втручання в роботу газопроводу, внаслідок чого й отримав смертельні опіки.


Дану подію кваліфікували за ст.115 « Умисне вбивство» (з відміткою «нещасний випадок») та ст. 292. ч. 1 КК України «Пошкодження або руйнування магістральних нафто-, газо- та нафтопродуктопроводів, що призвело до порушення нормальної роботи зазначених трубопроводів або спричинило небезпеку для життя людей».


Джерело статті: “http://regionews.sumy.ua/?q=node/93028”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя