Мартиненко пропонує не вказувати структуру євроатлантичної інтеграції України – новини ZIK.UA

понеділок, 24 вересня, 2018, 20:31 Політика


Мартиненко пропонує не вказувати структуру євроатлантичної інтеграції України

ZIK
ZIKВнесення змін до Конституції щодо прагнення України до вступу в НАТО та ЄС ні про що не говорить. Проте було б доцільно внести напрям європейської євроатлантичної інтеграції, не вказуючи структури, як стратегічний напрям української держави. Об этом сообщает odessa-post.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив генеральний директор інформаційного агентства Інтерфакс-Україна Олександр Мартиненко.


Нагадаємо, що вперше з часів Революції гідності Конституційний Суд матиме змогу працювати у повному складі. Про це заявив Президент Петро Порошенко на спеціальному пленарному засіданні КСУ з нагоди складення присяги суддями КС, які були призначені за квотою парламенту.


«Євроатлантична інтеграція – це символ і, можливо, він мав би певний сенс, якби в Конституції не було б прописано організацій. Я прекрасно розумію критиків, які кажуть, що робити, якщо завтра не стане НАТО, а буде інша організація. Якщо вже так хотілося зазначити напрям руху України, то теоретично можна було б прописати туди європейську євроатлантичну інтеграцію як ідею, як це було в 2003 році в Законі "Про засади зовнішньої політики України". Сам по собі цей запис теж ні про що не говорить, і ми знаємо, що після цього були різні часи, але напрям європейської євроатлантичної інтеграції, не вказуючи структури, як стратегічний напрям української держави було б більш доцільно внести», – зазначив директор інформаційного агентства Інтерфакс-Україна.


Однак, за його словами, таке враження, що Президент і багато-хто у владі оперують абсолютно символічними речами, які намагаються продати українському народу.


«Звичайно, це символ, а мені вже набридають такі символи. Нас обдурюють під час передвиборчої кампанії, забуваючи про те, що люди вимагають абсолютно конкретних речей і шляхи вирішення цих речей», – зауважив Олександр Мартиненко.


Зокрема пан Мартиненко додав, що, звичайно, для влади складніше виконати 49 умов, які прописано у вимогах вступу до ЄС, і працювати над реформуванням країни для того, щоб відповідати стандартам ЄС.


«Це дуже довгий і важкий шлях притому, що неоднозначною є ситуація в країні щодо цієї ідеї. До речі, ЄС і НАТО – це два різних процеси, і я не зовсім розумію, як їх можна об’єднати в одне і теж запитання. За результатами опитувань, у країні різні ставлення до ЄС і НАТО», – пояснив гість програми.

Джерело статті: “http://zik.ua/news/2018/09/24/martynenko_proponuie_ne_vkazuvaty_strukturu_ievroatlantychnoi_integratsii_1413021”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя