Замах на активіста Михайлика в Одесі: поліція розглядає 5 версій скоєння злочину

Замах на активіста Михайлика в Одесі: поліція розглядає 5 версій скоєння злочину Об этом сообщает drohobyczer-zeitung.in.ua со ссылкой на СМИ.

На сьогодні слідство розглядає 5 версій замаху на активіста Олега Михайлика в Одесі, при цьому знаряддя злочину поки наразі не встановлено.

Про це розповів голова поліції Одещини Дмитро Головін.

Частина 1 статті 115 Кримінального кодексу України – "замах на умисне вбивство". Перша версія пов’язана з його громадською діяльністю, друга – з проблематикою по "Золотому березі" (недобудований житловий комплекс, Михайлик виступав з протестами як ошуканий вкладник), третя – пов’язана з проблематикою по авторинку "Успіх" (проти нових власників якого боровся активіст), четверта версія –особистісні відносини, і п’ята версія – замах скоєно невстановленими особами із хуліганських мотивів, – розповів Головін.

Він також сповістив про створення оперативної слідчої групи під процесуальним керівництвом обласної прокуратури, до якої увійшли слідчі відділу розслідування вбивств главку, і оперативники СБУ.

За словами Головіна, зброя, із якої стріляли в Михайлика, залишається наразі невідомою – на місці події гільзи не виявлені.

"Є припущення, що це пістолет системи "Наган", тому що гільз не було виявлено. Попередньо за калібром нам дасть оцінку експертиза", – пояснив голова поліції Одещини.

Він також повідомив, що поки що ніхто не затриманий.

"Тільки-но хтось буде затриманий, ми відразу через нашу прес-службу дамо це в ефір", – додав Головін.

Він також зазначив, що оперативні працівники відділу розслідування вбивств були на місці події через 7 хвилин: збирали фактичні дані, намагалися встановити місце можливого зловмисника, а першими на місце приїхали патрульні.

Напади активісти Одеса інфорграфіка Напади на активістів в Одесі

До слова, політичний експерт, активіст "Сили людей" Дмитро Купира запевнив, що замаху на життя Михайлика не було б без відома і схвалення мера Одеси Геннадія Труханова.

Як розгортаються події після замаху на активіста Михайлика в Одесі: 23 вер 2018 Замах на Олега Михайлика в Одесі: у мережі пригадали попередній гучний напад на активіста 23 вер 2018 Напад на Михайлика в Одесі: стало відомо, з чого стріляли в активіста 23 вер 2018 Замах на активіста Михайлика: в Одесі розпочались протести 23 вер 2018 Одеський активіст Михайлик, у якого стріляли, прийшов до тями: що відомо про його стан 23 вер 2018 Замах на активіста Михайлика в Одесі: однопартійці вказали на ймовірних замовників нападу 22 вер 2018 Невідомі скоїли збройний напад на активіста Михайлика в ОдесіДжерело статті: “http://ukropnews.com/news/Zamah_na_aktivista_Mihailika_v_Odesi_politsiya_rozglyadae_5_versii_skoennya_zlochinu_276337.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя