Марина Бех-Романчук принесла Україні другу медаль чемпіонату світу з легкої атлетики

Марина Бех-Романчук досягла головної звитяги в кар’єрі — Марина Бех-Романчук принесла Україні другу медаль чемпіонату світу з легкої атлетики
Марина Бех-Романчук досягла головної звитяги в кар’єрі
Reuters
Наша стрибунка у довжину підійметься на світовий п’єдестал вперше у кар’єрі Об этом сообщает newsonline24.in.ua со ссылкой на СМИ.


Українка Марина Бех-Романчук виграла срібну медаль чемпіонату світу з легкої атлетики, який сьогодні завершується в Досі (Катар).


Марина розпочала фінальні змагання зі стрибків у довжину з класичного для себе в останніх два сезони результату в межах шести метрів і 80-ти сантиметрів – 6,81. То був гарний заспів, який дозволив закріпитися у трійці. Попереду була тільки нігерійка Есе Бруме, яка в першій спробі показала результат 6,91 м, а також чемпіонка Європи Малайка Мігамбо з Німеччини, яка третім стрибком видала фантастичні 7,30.


У четвертій спробі Марину наздогнала американка Торі Бові, яка теж стрибнула на 6,81, але програвала українці за другим найкращим результатом.


Та Бех-Романчук не зупинилася на досягнутому. Її п’ятий стрибок став найкращим у сезоні-2019 – 6,92 метра! Це вже було друге місце.


Відповісти суперниці вже не змогли. Слідом за сріблом торішнього чемпіонату Європи і командним золотом цьогорічних Європейських ігор Марина Бех-Романчук вперше в кар’єрі стала віце-чемпіонкою світу.


Читайте також: Український спортсмен отримав відібрану в російського допінгіста медаль чемпіонату світу-2009 (відео)

Джерело статті: “http://glavcom.ua/sport/news/marina-beh-romanchuk-prinesla-ukrajini-drugu-medal-chempionatu-svitu-z-legkoji-atletiki-630576.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя