"Ставимось до людей, як до скота": Зеленський після спілкування з працівниками заводу Малишева


Президент України Володимир Зеленський відвідав державне підприємство транспортного та енергетичного машинобудування "Завод імені В. О. Малишева" та поспілкувався із його працівниками

Про це він заявив під час участі у нараді з проблемних питань діяльності "Укроборонпрому" у Харкові, передає Еспресо.TV Об этом сообщает life72.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Були на заводі Малишева, побачили, що там відбувається. По-перше, я в шоці, що стосується статистики. З 2009 року побудували 1 танк для ВСУ. А у радянські часи 900 танків на рік. Потім ми побачили людей, які там працюють. Я завжди хочу просто поговорити з людьми і зрозуміти, які проблеми. Страшна заборгованість по зарплатах на цих підприємствах (до 4 років), низька зарплата, На авіаційному заводі зарплата 3,5 тис₴ Як може людина працювати на державу, як вона може в цілому називатись людиною в таких умовах?", — заявив Зеленський.

Після цього президент обурився умовами, в яких працюють люди:

"Сказали, взимку люди працювали у приміщенні з температурою у 0 градусів. Я вибачаюсь, що перейду на таку мову, але ми як к скоту к людям відносимося, а потім хочемо, аби поважали владу, Україну, нікуди не уїжджали, аби працювали підприємства".


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/06/quotstavymos_do_lyudey_yak_do_skotaquot_zelenskyy_pislya_spilkuvannya_z_pracivnykamy_zavodu_malysheva”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя